На жаль, знову підтвердилась страшна звістка – російський окупант забрав життя ще одного жителя нашої громади

Дата: 20.07.2024 13:14

12 липня у бою за Україну, її вільне майбутнє загинув 50-річний коропчанин, молодший сержант КОЛЄНЧЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ

Ігор Колєнченко народився 3 лютого 1974 року, 1991 року закінчив Коропську школу.

Був доброю і світлою, працьовитою людиною.  Любив роботу, в свій час їздив на заробітки, трудився в Коропі, ставив насосні станції, проводив воду людям.

У 2023 році долучився до лав оборонців рідної землі, пішов обороняти свою землю і свій народ від збройної агресії рф, захищати правду та справедливість. Був командиром стрілецького відділення стрілецької роти.

На жаль, 12 липня 2024 року наш захисник загинув під час виконання бойового завдання поблизу міста Торецьк Донецької області.

У воїна залишилась дружина (Ольга Іванівна працює бухгалтером Центру соціальних служб), донька і син.

Щирі співчуття родині і близьким, доземний уклін за мужнього захисника, людини честі й гідності. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату.

У ці хвилини воїн повертається навіки додому на щиті.

Інформація щодо зустрічі Героя на рідній землі:

Зустріч – сьогодні, орієнтовно між 20:30 – 21:00 (час може бути уточнений протягом дня)

Кортеж рухатиметься через Атюшу й Рождественське в Короп, вулицею Вознесенською та Київською, до будинку, де жив захисник (біля РЕМу).

Прощання з Героєм – завтра, 21 липня:

12:00 – коротка літія вдома

12:30 – заупокійна служба в Успенському храмі

прощання на Центральному кладовищі

Надаємо також номер банківської карти, щоб підтримати родину воїна… 5168745658031528 (ПриватБанк, Нагорна М.І., донька захисника)

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за Україну і всіх нас.

Вічна пам'ять і слава Герою!