Вдячність працівникам ЦНАПу Коропської селищної ради

Дата: 19.07.2024 13:24

Від себе особисто, а також від жителів всієї громади висловлюю вдячність керівнику Центру надання адміністративних послуг Коропської селищної ради Галині Лаврик та всьому колективу за фаховість і найкращі професійні якості.

Днями завершився період оновлення даних військовозобов’язаних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів через центри надання адміністративних послуг.

Адміністратори нашого ЦНАПу, незважаючи на нестабільну роботу системи, постійні збої та проблеми, завдяки професіоналізму та своїй відповідальності актуалізували дані більше 800 особам, не допустили зростання соціальної напруги  продемонстрували високий рівень надання послуг..

Бажаю подальших успіхів у відданому служінні жителям Коропської громади!

З повагою – голова громади Володимир Куніцин

На фото: частина колективу ЦНАПу Коропської селищної ради