25 липня – другі роковини загибелі захисника України ТОРШИНА ПЕТРА ВАЛЕРІЙОВИЧА (03.01.1990-25.07.2022) із Риботина

Дата: 25.07.2024 08:02

Петро Торшин народився у Риботині, закінчив місцеву школу, вступив до Глухівського коледжу, отримав спеціальність механіка-водія.

Декілька років працював електриком Нехаївської дільниці експлуатації електромереж.  Згодом переїхав до столиці, де здобув вищу освіту. Працював у Укренерго, потім – інженером у Верховній Раді України.

Із перших днів повномасштабного ворожого вторгнення наш хоробрий земляк став на захист рідної Чернігівщини, пізніше долучився до 16-го окремого мотопіхотного батальйону «Полтава», де разом з побратимами нищив ворожу навалу.

19 липня Петро Торшин отримав поранення біля села Нижнє Покровське під Бахмутом. 25 липня 2022 року серце Героя перестало битися. Похований захисник у рідному селі.

У Воїна залишились мама, дружина, син, бабуся та молодший брат.

Вічна Пам’ять і слава Герою!