16 липня – другі роковини загибелі захисника України ОСОВИКА ВІКТОРА МИКОЛАЙОВИЧА (06.06.1977-16.07.2022)

Дата: 16.07.2024 08:02

Родове коріння Віктора Миколайовича – із села Іваньків. Він був справжнім життєлюбом, сповненим сил та енергії, любив свою родину, був сміливим і надійним, щирим, добрим і працьовитим. У свій час трудився в Коропі у Газбудсервісі та Укртелекомі, потім – на будовах Київської області.

Із початком повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк долучився до армії захисників України. Давав гідну відсіч загарбнику у складі 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

Завжди був спокійним і виваженим, дуже надійним.

12 липня 2022 року під час виконання бойового завдання Віктор Осовик отримав серйозне поранення. На жаль, 16 липня у госпіталі міста Дніпра серце воїна зупинилося.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Віктор Осовик відзначений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Захисник похований на Михайлівському кладовищі Коропа.

У нього залишилась дружина, мама, син і донька.

Вічна пам’ять і слава Герою!