У Вільному відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-земляку Вадиму Харченку

Дата: 12.07.2024 10:51

Він став на захист України від російського ворога у перший день повномасштабного вторгнення. Вадим Харченко навчався в спецпідрозділі «Кракен», був водієм мінометного розрахунку, воював на Донецькому напрямку.

На жаль, 13 липня 2023 року наш захисник героїчно загинув поблизу села Кліщіївка Донецької області під час виконання бойового завдання. Завтра – роковини тяжкої втрати…

Воїну було 36 років. У нього залишились батьки, наречена, двоє старших братів, теж захисників України.

За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Вадим Харченко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Церемонія відкриття меморіальної дошки на честь Героя зібрала рідних, друзів, багатьох односельців і гостей.

«Вадим залишив у наших серцях світлий слід пам’яті, –  сказала у своєму виступі староста Лариса Москальова. – Такий слід пам’яті залишають люди із широкою душею і великим щирим серцем. Таким був Вадим».

Пам’ятну дошку мужньому оборонцю України відкрила його мама Надія Миколаївна.

Зі словами шани й поваги до рідних і близьких воїна виступив голова Громади Володимир Куніцин, висловив вдячність оборонцям України, які стоять на захисті всіх нас.

Світлу пам’ять захисника України присутні вшанували хвилиною мовчання, поклали до меморіальної дошки квіти. Діти піднесли лампадки – символ вічної, незгасимої пам’яті.

Меморіальна дошка Вадиму Харченку стала четвертою дошкою, відкритою цього тижня у Коропській  громаді. У вівторок такий захід відбувся в Рождественському у пам’ять про Володимира Єрошенка, а в четвер – у Краснопіллі, на честь Володимира Котка і Петра Пузира.

Вічна пам’ять нашим воїнам, мужнім оборонцям, які віддали життя за Україну!