У центрі Краснопілля відкрили  дві меморіальні дошки на честь полеглих воїнів-односельців Петра Пузира і Володимира Котка

Дата: 11.07.2024 14:43

Захисник України, капітан Петро Пузир був заступником командира артилерійської батареї з морально-психологічного забезпечення. Він загинув 1 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Бахмута, за кілька днів до 58-річчя.

Старший солдат Володимир Коток служив у протитанковому взводі, стримував напад росіян на Донеччині. Життя воїна було обірване ворогом поблизу села Приютне Запорізької області 11 липня 2023 року, незадовго до 44-річчя.

На церемонію відкриття завітали рідні воїнів, односельці, гості.

Право відкрити меморіальні дошки надали дружині Петра Пузира Олені Петрівні й сестрі Володимира Котка Катерині Петрівні.

Любов, біль і туга за рідними людьми пролунали у їхніх щемливих виступах. А ще – вдячність усім присутнім за пам’ять про Героїв.

До рідних людей полеглих воїнів і всіх присутніх зі словами шани звернувся голова громади Володимир Куніцин.

Присутні вшанували загиблих земляків хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятних каменів із табличками. Діти піднесли до портретів на граніті засвічені лампадки.

Меморіальні дошки – символи пам’яті про тих, хто серцем захищав Батьківщину, і, на жаль, не повернувся додому.

Маленьке село Краснопілля. Та вже чотирьох оборонців оплакує  і згадує в молитвах. Геннадій Самусь, Ігор Ярош обороняли Україну під час проведення АТО. Володимир Коток і Петро Пузир стали на захист рідної землі після повномасштабного ворожого вторгнення, щоб ми могли вільно жити у своїй країні.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу й незалежність нашої держави.

Вічна і світла пам’ять захисникам України!