У Рождественському на фасаді школи відкрили меморіальну дошку земляку, захиснику України Володимиру Єрошенку

Дата: 09.07.2024 15:22

Захід відбувся в день народження воїна. Сьогодні йому мало б виповнитися 53 роки. Жалобна подія зібрала багатьох односельців, учнів і вчителів, друзів і рідних Героя.

Володимир Єрошенко відстоював цілісність і незалежність України ще під час АТО. Після початку повномасштабного вторгнення знову став на захист своєї землі від російського ворога. Був командиром бойової машини – командиром відділення механізованого взводу.

На жаль, 15 лютого 2023 року Володимир Єрошенко загинув у результаті ворожого обстрілу  під час виконання бойового завдання на Харківщині. Похований наш захисник у селі Синявка.

Пам’ять Володимира Єрошенка і всіх героїв, які віддали життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Теплими спогадами про земне життя воїна поділилась його вчителька Ольга Бориско.

Співчуття рідним і близьким воїна висловив голова громади Володимир Куніцин. Він закликав шанувати пам’ять про полеглих Героїв, шанувати захисників, які сьогодні на передовій роблять все можливе і неможливе заради Перемоги.

Меморіальну дошку Володимиру Єрошенку відкрив його син Юрій.

До меморіальної дошки земляки піднесли запалені лампадки й живі квіти.

Поряд, на фасаді закладу, знаходиться меморіальна дошка ще одному уродженцю села Юрію Мальцеву, який загинув, захищаючи Україну.

Скоро тут будуть встановлені дошки ще двом Героям із Рождественського – у пам’ять про Віталія Вареника й Олександра Коржа.

Цього і наступного тижня будемо відкривати меморіальні дошки і в інших населених пунктах громади.

Схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою і вічною пам'яттю полеглих воїнів-захисників України.

Вічна і світла їм пам’ять!