13 липня  – перші роковини  загибелі захисника України ХАРЧЕНКА ВАДИМА ГРИГОРОВИЧА (30.09.1986 - 13.07.2023) із Тарасівки

Дата: 13.07.2024 08:02

Вадим Харченко народився 30 вересня 1986 року в багатодітній родині. Яскравий, енергійний, товариський, мав золоті руки.

Із першого дня повномасштабного вторгнення наш земляк долучився до лав захисників. Спочатку – в столиці в ТРО. Здібного чоловіка просили залишитися в Києві, бути інструктором. Але він не погодився і пішов на фронт. Відбивав атаку рф, був водієм мінометного розрахунку.

На жаль, 13 липня ворог обірвав життя нашого земляка біля села Кліщіївка Донецької області.

За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Вадим Харченко відзначений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна Пам’ять і слава Герою!