Сьогодні громада провела в останню дорогу 53-річного захисника України, старшого солдата Олександра Реуцького родом із села Городище

Дата: 15.06.2024 17:31

До повномасштабного російського вторгнення Олександр Реуцький проживав із дружиною в Чернігові. У перший же день, 24 лютого 2022 року, чоловік добровольцем став на захист міста від російського загарбника.

Потім воїн захищав Україну на кордоні в Новгород-Сіверському районі, а після цього продовжив службу на сході країни.

Був гранатометником механізованої роти військової частини.

На жаль, 3 червня цього року захисник загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу біля селища Білогорівка Луганської області.

… Із прапорами в руках, на колінах, виклавши живі квіти обабіч шляху, зустріли сьогодні захисника земляки – жителі Оболоння й Городища.

В Оболонні, у Храмі Святих Кузьми і Дем'яна, помолились за упокій Олександра Реуцького.

На честь захисника пролунав оркестровий Гімн України та потрійний залп.

Щирі співчуття дружині Героя та всім землякам висловили у прощальних промовах голова громади Володимир Куніцин і директор Оболонської школи Наталія Струтинська.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертною, а пам'ять про Героя – вічною.

Низький уклін, безмежна шана і світла пам’ять захиснику України Олександру Реуцькому!