Шанс знайти свою дитину! Ювенальна поліція Чернігівщини нагадує, що в Україні працює додаток Reunite Ukraine

Дата: 11.06.2024 15:03

Діти — цвіт нації. Так ми кажемо про маленьких українців, яких бачимо щодня. Та через війну та дії російських окупантів щодня на тимчасово окупованих територіях чи в зоні активних бойових дій зникають неповнолітні.

Нагадуємо, що Нацполіція України запустила додаток для пошуку зниклих дітей — Reunite Ukraine.

Основною функцією мобільного додатку Reunite Ukraine є пошук дітей, які зникли безвісти, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до росії, білорусі чи тимчасово окупованої АР Крим.

Окрім членів сімей зниклих дітей у додатку можуть зареєструватися небайдужі люди та передати відому їм інформацію про українських дітей, які перебувають у росії чи на окупованих територіях і відвідують там школи, дитсадки тощо.

Як працює новий додаток:

• Завантажте безкоштовний додаток Reunite Ukraine в Apple store або Google play store.
  • Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим пошук є ефективнішим.
  • Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine співставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.
  • У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їх перевірку.
  • Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.
  •  Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.