Сьогодні громада зустріла на рідній землі та провела в останню путь вірного сина України, її захисника Олександра КОРЖА із Рождественського

Дата: 08.06.2024 16:00

Олександр Корж народився 26 квітня 1967 року в Рождественському в учительській сім’ї.  Був дуже добрим, товариським, дружнім. Закінчив місцеву школу, відслужив у армії. Працював токарем на заводі у столиці. Заочно здобув вищу освіту. Працював у поліції, пізніше – у податковій.

Із початку повномасштабного вторгнення Олександр Корж добровольцем став на захист України від російського загарбника, був навідником, воював під Бахмутом. Отримав важкі поранення, але після тривалого лікування й реабілітації знову повернувся в стрій.

Наш захисник був гарною, порядною і ввічливою людиною, патріотом України.

На жаль, 27 травня цього року його життя обірвалося.

Віддати останню шану Герою  прийшли рідні, друзі, односельці. На честь Героя звучав оркестровий Гімн України. Співчуття всім рідним і близьким у прощальній промові висловив голова громади.

Важко знайти слова, які б змогли хоч трохи зменшити біль від втрати найріднішої людини.

Хай Господь укріпить рідних та дасть їм силу перенести цю незбагненну втрату!

Вічна і світла пам’ять захиснику України Олександру Коржу!