На жаль, змушені сповістити трагічну звістку, що долинула до нашої громади із Дніпра

Дата: 05.06.2024 16:07

27 травня 2024 року обірвалося життя захисника України, молодшого сержанта, жителя села Рождественське КОРЖА Олександра Костянтиновича.

Олександр Корж народився 26 квітня 1967 року в Рождественському в учительській сім’ї.  1984 року закінчив школу. Був дуже добрим, товариським, дружнім, дуже гарно навчався.

Відслужив у армії. Згодом осів у Києві, працював на заводі токарем. Заочно здобув вищу освіту. Працював у столичній поліції дільничним, пізніше – у податковій.

Із початку повномасштабного вторгнення став на захист України від російського загарбника, був навідником, воював під Бахмутом. Отримав важкі поранення, після тривалого лікування й реабілітації знову повернувся в стрій.

Староста Анатолій Гейко розповів, що Олександр Костянтинович був гарною, порядною і ввічливою людиною, патріотом України...

На жаль, 27 травня цього року його життя обірвалося.

У воїна залишилась мама і доросла донька.

Щиро співчуваємо рідним і близьким, розділяємо біль утрати та схиляємо голови у скорботі.

Прощання з захисником відбудеться в його рідному Рождественському. Про дату повідомимо,  щойно така інформація стане відомою.

Вічна пам’ять захиснику України!