18 червня – другі роковини загибелі захисника України ШАПОВАЛА АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА (02.05.1977-18.06.2022) із Коропа

Дата: 18.06.2024 08:02

Народився Анатолій Шаповал у селі Верба у багатодітній родині. Навчався у Вербівській загальноосвітній школі. Згодом оселився у Коропі.

22 роки Анатолій Михайлович пропрацював у  «Газбудсервісі». По собі він залишив добрий слід: його роботи з металу прикрашають подвір’я не лише рідного селища, але відомі далеко за межами Коропщини.

Анатолій Шаповал пішов добровольцем у ЗСУ. Був розвідником зенітного артилерійського взводу. Побратими розповідали, що тільки Анатолій міг непомітно підібратися близько до ворожих позицій, бо завжди був виваженим, обміркованим, уважним.

На жаль, 18 червня 2022 року під час бойових дій у населеному пункті Покровське Донецької області Анатолій Михайлович загинув.

У нього залишилися дружина та син.

За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Анатолій Шаповал відзначений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна Пам’ять і слава Герою!