Волейболісти з Коропа здобули «бронзу» на обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 30.05.2024 09:17

У першій грі команда Коропської школи зіграла проти Холмів та перемогла 2:0. Достойно зіграли проти майбутніх чемпіонів, Прилук – 1:2. Ну а вирішальна гра з Черніговом завершилась рахунком 2:0 на користь коропчан.

Ігор Багнюк, Євгеній Аношенко, Марк Бондар, Артем Ткаченко, Стас Мазепа, Назар Діденко, Денис Прохоренко, Максим Самусь зробили все, що могли! Молодці!

Вітаємо!

Також у обласному етапі «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування команда Коропської школи здобула  5 місце із 13 заявлених команд.

На обласному етапі виступила й команда Коропа з футзалу – хлопці змагались із сильними суперниками, віримо, що їхні перемогли ще попереду!

Вітаємо наших спортсменів, педагогів, батьків!

Бажаємо нових успіхів!

Фото зі сторінки «Коропщина спортивна»
та з сайту Чернігівської ОВА