Газовики  встановили  меморіальну дошку в пам’ять колеги Романа Холопцова, який загинув на війні

Дата: 23.05.2024 13:28

Церемонія відкриття дошки відбулась сьогодні у Коропській дільниці Корюківського УЕГГ Чернігівської філії «Газмережі». Тут  Роман Холопцов трудився слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування. До повномаштабного вторгнення рф.

Роман Холопцов добровольцем став до боротьби проти російської навали. Захищав рідну Україну  на Краматорському напрямку Донецької області.

На жаль, 20 березня 2024 року захисник загинув під час виконання бойового завдання. 26 березня Героя поховали в його рідному Оболонні.

Право відкрити меморіальну дошку у пам’ять про мужнього захисника надали його брату Олегу.

Олег Холопцов сказав, що Роман мав дуже багато світлих планів на життя, але йому судилось стати на захист України, і тепер – жити в людській пам’яті…

Вдячність за героїзм і захист свого народу, шану й співчуття рідним Героя висловив голова громади Володимир Куніцин, начальник Корюківського управління Чернігівської філії «Газмережі» Анатолій Пузік, голова профспілки Олександр Циркунов.

Пам'ять колеги, рідної людини, захисника України присутні вшанували хвилиною мовчання,  поклали квіти до меморіальної дошки та схилили голови на знак вічної шани.