Волейбольна команда Коропської школи – переможці районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 06.05.2024 17:58

Сьогодні завершився третій (районний) етап  всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу серед хлопців.

За перемогу та путівку на обласний етап змагались 4 команди: із Понорницького ліцею (тренер Олексій Давиденко), із Коропської школи імені Тараса Шевченка (тренер Олександр Мисник), із Авдіївського ліцею (тренер Олександр Куліш), із Черешенського ліцею (тренер Валерій Корнієнко).

Захід розпочався звучанням Гімну України та урочистим підняттям Державного Прапора.

Світлу пам’ять Героїв, які віддали життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Урочисте відкриття спортивного заходу відбулось за участі гостей  та організаторів – серед них перший заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Павло Плотніков і  Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

Вони  щиро привітали учасників змагань, побажали невтомно трудитися і завжди пам’ятати: неможливого не існує, якщо є завзяття і наполеглива праця.

Перед початком ігор учасниці танцювального колективу «Флайт» Коропського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Анна Коджебаш) подарували всім запальну яскраву композицію.

Під час змагань юні волейболісти гідно представили свої команди, продемонструвавши майстерну гру, наполегливість, спритність, відмінну підготовку  та прагнення до перемоги

За результатами ігор першість здобула команда Коропської школи

срібні призери – команда Понорницького ліцею

володарі бронзи  – команда Черешенського ліцею

Переможці були нагороджені дипломами, медалями та вітальними оплесками.

Вітаємо всіх учасників змагань та дякуємо за чудовий ігровий день!

Переможцям – команді Коропської ЗОШ – бажаємо гідно представити район на обласному етапі змагань.

Щира вдячність Збройним Силам України, які дають нам змогу проводити такі заходи заради наших дітей