Завершився перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій категорії

Дата: 03.05.2024 15:05

Свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт демонстрували чотири команди («рої»): рій «Хортиця» Коропської школи імені Тараса Шевченка, рій «Військова січ» Атюшівської школи імені Станіслава Ковтуна, рій «Деснянці» Оболонської школи, рій «Гайдамаки» Шабалинівської школи

Відкрили змагання урочисто, із долонями до сердець під час виконання Національного Гімну. Всіх полеглих у боях за рідну Україну вшанували хвилиною мовчання.

До всіх учасників гри звернувся голова громади Володимир Куніцин, привітав їх та закликав завжди розвиватися і вдосконалюватися:

• Уже в недалекому майбутньому наша держава буде саме у ваших руках. І від того, наскільки ви будете патріотичні, фізично підготовлені, морально стійкі, буде залежати доля України. Бережіть нашу Батьківщину. Іншої в нас не буде.

Змотивовані на перемогу рої пройшли 5 випробувань: конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», інтелектуальні змагання «Відун», конкурс із надання долікарської допомоги «Рятівник», туристський конкурс, а також творчо-мистецький конкурс «Ватра».

Результати такі:

• перше місце здобув рій «Хортиця» із Коропської школи імені Тараса Шевченка
  • друге місце – рій «Гайдамаки» із Шабалинівської школи
  • третє місце – рій «Деснянці» із Оболонської школи.

Вітання переможцям!

Окремо були відзначені лідери в кожному окремому конкурсі. Чемпіони отримали чудові медалі й кубки.

Вітаємо наших юних патріотів!

Вболіватимемо за рій  «Хортиця» на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)