22 дипломи здобули наші юні розумники й розумниці на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 30.04.2024 11:46

Цим результатом вони вивели Коропську громаду на 6 загальнокомандне місце серед 45 команд Чернігівщини.

Диплом І ступеня з інформаційно-комунікаційних технологій здобула Ірина Хорошок, учениця Коропської школи ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Сергій Хорошок)

Дипломи ІІ ступеня здобули:

• Михайло Дзюбенко – з математики (Коропська школи ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Лариса Лисенко)
  • Тетяна Момот – з біології (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Леся Савченко)
  • Софія Кузик – з біології (Карильська школа, вчитель Наталія Клейнос)
  • Амалія Кузуб – з географії (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Сергій Кириченко)
  • Ігор Пузир – з географії (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Сергій Кириченко)
  • Віталіна Кравченко – з української мови і літератури (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Надія Кучук)
  • Дар’я Пацук – з української мови і літератури (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Наталія Кривенко)
  • Павло Мороз – з інформаційно-комунікаційних технологій (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Сергій Хорошок)
  • Таміла Шульга – з екології (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Світлана Свердлова)
  • Артем Пальчиковський – з правознавства (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Оксана Макаренко)

Дипломи ІІІ ступеня здобули:

• Вероніка Лаврик – з фізики (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Анатолій Кеда)
  • Анастасія Мирзак – з математики (Риботинський НВК, вчитель Наталія Медведь)
  • Валерій Кравченко ­– з біології (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Світлана Свердлова)
  • Ангеліна Кабанцова – з географії (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Сергій Кириченко)
  • Марина Кондратенко – з української мови і літератури (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Любов Єрошенко)
  • Єлизавета Нешта – з української мови і літератури (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Любов Єрошенко)
  • Марія Муха – з англійської мови (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Лариса Михальченко)
  • Софія Євфіц – з історії (Риботинський НВК, вчитель Наталія Хотинченко)
  • Михайло Нікітенко – з інформаційно-комунікаційних технологій (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Анатолій Олешко)
  • Поліна Ладика – з правознавства (Шабалинівська школа, вчитель Юрій Папка)
  • Вадим Черебило – з трудового навчання (Коропська школа ім. Т.Г.Шевченка, вчитель Анатолій Олешко)

Загалом у третьому (обласному) етапі змагань взяв участь 31 учень із 7 закладів загальної середньої освіти громади.

Вітаємо переможців-дипломантів, їхніх наставників та керівників закладів освіти.

Це спільна перемога всіх освітян, якій передувала наполеглива кропітка робота.

Бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, долати нові вершини знань!