60 питань із різних сфер життя нашої громади опрацював сьогодні виконавчий комітет

Дата: 24.04.2024 14:39

Чергове, восьме засідання провів голова громади Володимир Куніцин. Винесені на розгляд питання стосуватись бюджету, соціального захисту, роботи комунальних підприємств:

• члени виконкому внесли зміни до розподілу витрат громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2024 році. В результаті перерозподілу  124 тисячі гривень будуть спрямовані на впорядкування полігону твердих побутових відходів у Коропі;
  • затвердили  ліміти споживання енергоносіїв для бюджетних установ;
  • погодили  відчуження майна комунальної власності, що перебуває на балансовому обліку відділу освіти (автобуса) для виконання заходів правового режиму воєнного стану;
  • звільнили  членів сімей зниклих безвісти внаслідок воєнних дій від сплати за надання соцпослуг терцентру;
  • оновили штатні розписи комунальних підприємств у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 8000 гривень.

До речі, тема зарплат була продовжена далі в обговоренні. Голова зазначив, що заробітні плати всіх працівників у нашій громаді низькі, але теперішня фінансова ситуація не дозволяє виплачувати людям більше:

Можна багато чого закрити, і подвоїти зарплати тим, хто залишиться. Наприклад,  із 13 старост залишити 5, і платити їм по 20 тисяч.  Але чи це правильно? Не думаю, – поділився баченням  Володимир Куніцин.

Разом з тим він звернувся з закликом до присутніх членів виконкому та старост: говорити з бізнесом про важливість сплати податків для подальшого функціонування в нашій громаді сфери соцзахисту, медицини.

На завершення виконком розглянув заяви громадян, а також блок питань із компетенції служби у справах дітей.

Ухвалені рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні документи» для детального ознайомлення.