15 питань із різних сфер життя громади розглянули сьогодні члени виконкому під час чергового засідання. Провів його голова громади Володимир Куніцин

Дата: 17.04.2024 17:07

Виконавчий комітет надав дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації ­ (мова про центральну котельню, щоб в результаті перейти на економніше опалення).

надав дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень у Коропі та Вільному, а також зелених насаджень на кладовищах у Вільному, Билці, Карильському, Городищі, Будищі та Коропі.

погодив одержання благодійної допомоги – проекторів Шабалинівській школі та дитсадку від громадської організації «ТЕРА М ЧЕРІТІ» СЕЙВД»

розглянув питання про встановлення меморіальних дощок полеглим Захисникам України: Володимиру Котку, Петру Пузиру в Краснопіллі, Вадиму Харченку у Вільному, Юрію Котову у Вишеньках, Андрію Мельнику в Поліському, Володимиру Єрошенку в Рождественському.

Розглянули й інші питання, що стосуються захисту прав дітей, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою, адмінпослуг.

Засідання завершилось нарадою зі старостами на тему мобілізації.

Всі рішення будуть оприлюднені на цьому сайті. Ознайомитись із ними детально можна буде в розділі «Офіційні документи»