Із робочим візитом у нашій громаді сьогодні побувала заступник голови Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк та директор департаменту соціального захисту населення ОВА Валентина Лугова

Дата: 16.04.2024 19:03

Вони відвідали Центр життєстійкості, створений у Коропі, та дали доручення для покращення його діяльності.

Крім цього, Жанна Шерстюк та Валентина Лугова ознайомились із роботою закладів соціальної сфери та освіти.

Вони побували в  Публічній бібліотеці, відвідали терцентр, де проходило заняття Університету третього віку, відділення Товариства Червоного Хреста, а також Цифровий освітній центр, що діє в Центрі дитячої та юнацької творчості.

Ця зустріч була дуже важливою, адже працівники громади змогли отримати цінні поради для подальшого покращення надання соціальних та освітніх послуг людям.

Ми вдячні керівництву Чернігівської обласної військової адміністрації за постійне сприяння  та допомогу  Коропській громаді.

Працюємо спільно – разом до Перемоги!