Вшанували світлу пам’ять полеглого захисника України Владислава Донця із Шабалинова

Дата: 12.04.2024 11:23

Вчора, в день другої річниці його героїчної загибелі,  в Шабалинівській школі відбувся мітинг-реквієм.

На шкільному подвір’ї зібралися батьки воїна, учні і вчителі, родини загиблих воїнів із Шабалинова, односельці. Участь у жалобному заході взяв голова громади Володимир Куніцин.

Всі разом згадали життєвий шлях захисника, вшанували його світу пам’ять хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки.

Наш земляк пішов захищати Україну добровольцем  26 лютого 2022 року. У Києві записався в полк «Азов», обороняв Київ,  а з квітня – Запорізьку область.

11 квітня 2022 року, у віці 37 років, Владислав Донець героїчно загинув у бою, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок – залишився прикривати відхід побратимів кулеметом.

У воїна залишились батьки, син і донька.

Вічна пам’ять Герою!