Допоможемо підвищити  обороноздатність кордону Чернігівщини

Дата: 11.04.2024 14:43

Нещодавно до голови громади Володимира Куніцина надійшло звернення від командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Дмитра Красильникова щодо надання фінансової допомоги для закупівлі комплектуючих на виготовлення FPV-дронів для підвищення обороноздатності на північному кордоні України. Орієнтовна вартість такої базової моделі FPV-дрона власного виробництва становить біля 21 тисячі гривень, враховуючи корисне навантаження, дальність польоту та АКБ-збірку.

Також ще одне прохання отримали від інших наших земляків-військових з 58 бригади – допомогти придбати нові покришки на колеса їх бойової автівки.

Спільними зусиллями вдалося зібрати необхідну суму. 42 тисячі 210 гривень було перераховано на виготовлення безпілотників. Ще 4200 грн. спрямовані на придбання «взуття» для воєнного транспорту.

Дякуємо творчому колективу та духовому оркестру Коропського будинку культури, яким на концертах вдалося зібрати 13 тисяч160 гривень. Молодці артисти Городищенського СБК – 5040 грн. Щира вдячність учителям і школярам Карильської та Оболонської ЗОШ, вони на шкільних ярмарках вторгували 15 і 10 тисяч гривень відповідно.

Дякуємо всім жителям громади, які долучилися до збору цих коштів, адже сьогодні вони допомагають нашим захисникам воювати з підступним ворогом та оберігають кордони півночі Чернігівщини.