5 квітня – другі роковини того дня, коли від ран, отриманих у бою з російськими окупантами, загинув наш земляк ЛОПАТКО ЯРОСЛАВ ВІКТОРОВИЧ (07.02.1995-05.04.2022)

Дата: 05.04.2024 08:05

Ярослав Лопатко народився в Коропі, закінчив 9 класів Коропської загальноосвітньої школи. Був дуже відповідальним, завжди старався прийти близьким і друзям на допомогу, був добрим, світлим і щирим, «душею» компанії.

У 2014 році закінчив Політехнічний технікум Сумського державного університету, спеціальність – «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації».

З 2016 по 2019 рік проходив військову службу за контрактом в Збройних Силах України. Брав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

У 2019 році, після короткої перерви, знову уклав контракт на проходження військової служби.

Військова спеціальність, як і цивільна, була пов’язана з технологіями.

24 лютого 2022 року під час ракетного обстрілу підрозділу в районі селища Рогань Харківської області отримав поранення.

5 квітня 2022 року помер від отриманої травми. Йому було всього 27 років.

У Героя залишились батьки і молодший брат.

Указом Президента України №79/2022 від 28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Вічна Пам’ять і Слава Герою!