Кожен повинен зробити для себе висновки та провести роботу  відповідно до напряму діяльності

Дата: 01.04.2024 17:07

Такий підсумок наради, яку за результатами опитування молоді Коропщини провів голова громади Володимир Куніцин спільно з освітянами, представниками соцслужб та поліції.

Протягом 20-25 березня в рамках проєкту «Удосконалення процесів відновлення Чернігівського регіону», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI) у форматі онлайн проводилось  «Дослідження стану молоді Коропської селищної територіальної громади».

Анкетування було анонімним та складалося з блоків стосовно безпеки (фізичної, ментальної та безпеки в інтернеті), основних потреб, освіти та навчання, дозвілля тощо.

Опитувальник був поширений через відділ освіти на наші освітні заклади, а також серед членів молодіжної ради.

Участь в опитуванні взяло 152 молодих жителів нашої громади. Більшість опитаних (85,5%) віком 14-18 років,  переважно дівчата (61,2%). 59% опитаних проживають у селах. 7 опитаних вказали, що вони належать до числа внутрішньо переміщених осіб.

• 80,9% на запитання про те, чи почуваються вони безпечно в громаді, відповіли «Так» або «Скоріше так».
  • Разом з тим 9,2%  постійно, а 11,8% залежно від ситуації носять із собою засоби індивідуального захисту (наприклад, перцевий балончик).
  • 66,3% оцінили безпекову ситуацію в громаді на 8-10 балів. Двоє дітей поставили в цьому пункті найнижчий бал.
  • 75% вказали, що почуваються безпечно, щоб висловити свої думки та емоції.
  • Під час наради розглянули також відповіді, які молодь надала на питання стосовно матеріального забезпечення, насильства, булінгу та кібербулінгу. 15% опитаних вказали на булінг з боку вчителів. Є відповіді про потребу в допомозі через домашнє насильство.

За результатом наради Володимир Куніцин дав окремі доручення відділу освіти та центру соціальних служб.

Відповіді, отримані під час опитування, будуть додатково проаналізовані в школах. А працівники Центру соціальних служб відвідають школи  та проведуть групові заходи з учнями.