Робоча група завершила роботу над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Дата: 28.03.2024 14:14

Сьогодні за участі консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка та голови громади Володимира Куніцина відбулась заключна зустріч профільної робочої групи, що займається розробкою документа.

Нагадаємо, за підтримки Програми DOBRE в нашій громаді розробляється комплексна 4-річна програма вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення.

Вона включає закупівлю обладнання та техніки (зокрема  машини вакуумної очистки), реконструкцію і ремонтні роботи, участь працівників комунальних підприємств у навчальних програмах, інформаційні заходи для споживачів послуг та інші.

DOBRE виділяє 70 тисяч доларів на реалізацію одного з проєктів.

Під час засідання робоча група сформувала комунікаційний план реалізації програми, після чого підтримала проєкт  програми голосуванням та рекомендувала селищному голові винести документ на найближче засідання сесії.

Дякуємо Програмі DOBRE  та зокрема консультанту Володимиру Мережку за унікальну можливість покращити послугу водопостачання та водовідведення у нашій громаді, за фахову підтримку та допомогу!

Захід відбувся у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)