В Оболонні попрощалися з воїном-захисником Романом Холопцовим, який загинув за Україну

Дата: 26.03.2024 17:01

Війна приносить тільки біль і страждання. Смерть і руйнування сіє російський загарбник – справжнє пекло на землі… На жаль, є захисники, котрим не судилось з нього повернутися додому, до рідних.

Сьогодні Коропська громада навіки попрощалася зі своїм мужнім воїном Романом Холопцовим.

Наш захисник Холопцов Роман Юрійович народився 17 лютого 1983 року. Закінчив 11 класів Оболонської школи. У ній добре навчався, займався бойовими видами спорту, був сильним і спортивним – як і його двоє братів.

Потім закінчив  Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Банківська справа». Останнім місцем його роботи до повномасштабного вторгнення рф була  Коропська дільниця Корюківського УЕГГ Чернігівської філії «Газмережі».

Роман Холопцов пішов захищати від окупанта рідну землю добровольцем.

Був оператором відділення протитанкового взводу військової частини.

На жаль, 20 березня 2024 року поблизу села Терни Краматорського району Донецької області наш захисник загинув.

У воїна залишилась мама, донька, двоє братів.

Віддати шану мужньому українському воїну прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки.

Після заупокійної молитви у Храмі Святих Кузьми і Дем'яна Героя поховали на кладовищі в рідному селі.

На його честь військовослужбовці здійснили салютний залп, а духовий оркестр виконав Гімн України.

Спи спокійно, вірний сину України!

Уклінно дякуємо тобі за безцінний подвиг в ім’я мирного життя народу України.

Розділяємо біль гіркої непоправної втрати з родиною.

Хай вічною і благословенною буде памʼять про кожного Героя, який віддав життя за волю і незалежність нашої держави!