На жаль, знову трагічна звістка з фронту надійшла до нашої громади

Дата: 21.03.2024 15:31

Захищаючи Україну від російських загарбників, героїчно загинув наш земляк, житель села Оболоння, солдат Холопцов Роман Юрійович.

Роман Холопцов народився 17 лютого 1983 року. Закінчив 11 класів Оболонської школи. Добре навчався, займався бойовим самбо, був сильним і спортивним – як і його двоє братів.

Навчався в Чернігівському державному інституті економіки і управління за спеціальністю «Банківська справа».

Останнім місцем його роботи до повномасштабного вторгнення рф була  Коропська дільниця Корюківського УЕГГ Чернігівської філії «Газмережі».

Захищати рідну землю від окупанта Роман Холопцов пішов добровольцем.

Був оператором відділення протитанкового взводу військової частини.

На жаль, 20 березня 2024 року поблизу села Терни Краматорського району Донецької області наш захисник загинув.

У воїна залишилась мама, донька, двоє братів.

Висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним, близьким, друзям і побратимам… Розділяємо біль непоправної втрати

Схиляємо голови у пошані перед мужністю, самовідданістю та подвигом нашого земляка, який віддав найдорожче у боротьбі проти окупантів.

Наш обов’язок – пам’ятати про надвисоку ціну нашої незалежності й свободи. Світла пам’ять і вічна слава Герою!

Номер карти для допомоги родині:

4731219648799694 (Приватбанк, О.Ю.Холопцов, брат)

Чекаємо повернення нашого Захисника додому, щоб попрощатися і провести в останню путь. Про дату і час громада буде сповіщена додатково.