Команда Коропської школи з футзалу здобула перемогу в змаганнях «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 12.03.2024 17:28

Фото без описуУ Коропському культурно-спортивному комплексі «Аполлон» у рамках ІІ територіального етапу змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з футзалу серед юнаків. За першість змагались 9 команд із загальноосвітніх закладів нашої громади.

Захід розпочався звучанням Гімну України та хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих Героїв.

Урочисте відкриття спортивного заходу відбулось за участі гостей – заступника голови Чернігівської обласної військової адміністрації  Івана Ващенка, заступника голови районної військової адміністрації Олександра Селіверстова, заступниці начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування РВА Світлани Білої, заступниці Коропського селищного голови Наталії Басанець.

Від них учасники змагань почули багато щирих теплих слів, побажань і дружніх настанов.

Вітальна хореографічна композиція «Ми – майбутнє України» від вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості  додала спортивного налаштування на перемогу.

Всі юні спортсмени гідно представили свої команди, продемонструвавши спритність, наполегливість та силу єдності.

• Фото без описуЗа результатами ігор перемогу здобула команда Коропської школи
  • Фото без опису2 місце – команда Риботинського навчально-виховного комплексу
  • Фото без опису3 місце – команда Карильської школи

4 ­– Оболонська школа

5 ­– Шабалинівська школа

6 – Черешенський ліцей

7-9 – Лукнів, Атюша, Рождественське

Переможці були нагороджені медалями та вітальними оплесками. Нагороди найкращим вручив начальник відділу освіти Олег Курбанов.

Дякуємо Збройним Силам України, які дають нам можливість проводити для дітей такі заходи.

На цьому змагання «Пліч-о-пліч» у Коропській громаді завершились. Бажаємо нашим юним спортсменам успіхів на наступному, районному етапі!

Фото без опису.