Обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі при проведенні процедури закупівлі за предметом: «Плитка керамічна лицювальна для стін біла глянцева»

Дата: 11.03.2024 10:17

Код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали, код ДК 021:2015 (CPV) товару, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: 44111700-8 «Кахель»

Ідентифікатор закупівлі в електронній системі : UA-2024-03-07-008249-a

Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями

Очікувана вартість: 23 000,00 грн. з ПДВ

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» (зі змінами).

Замовник: Коропська селищна рада, код ЄДРПОУ – 04412426

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Конструкційні матеріали (плитка лицювальна для стін) накуповується в межах фінансування заходів з проведення ремонтних робіт господарським способом по КЕКВ 2210 КПКВ  0116030 «Організація благоустрою населених пунктів  Коропської селищної територіальної громади».

Обсяг закупівлі визначено відповідно до виділених рішення 33 сесії 8 скликання від 22.12.2023 р. №3747 "Про бюджет Коропської селищної територіальної громади на 2024 рік" асигнувань, потреб замовника на основі аналізу обсягу робіт та потреб матеріалів.

Опис предмету закупівлі із зазначенням технічних та якісних характеристик.

Обгрунтування очікуваної вартості закупівлі.

Розмір бюджетного призначення на закупівлю товару становить  23 000,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість закупівлі визначалась відповідно до поточних середньо ринкових цін на товар із врахуванням витрат на доставку по діючим цінам, що розміщена на офіційних інтернет-ресурсах потенційних постачальників, логістики тощо, що розміщені у загальному доступі у мережі інтернет. Середня ринкова вартість одиниці товару на ринку на момент подання оголошення про закупівлю склала 410-460 грн/метр квадратний плитки керамічної лицювальної. Виходячи із орієнтовного обсягу закупівлі 55 метрів квадратних орієнтовна вартість закупівлі складає  25000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо).