Наші юні тенісисти успішно виступили на міжобласному дитячому турнірі

Дата: 11.03.2024 08:25

Вчора в Кролевці пройшов міжобласний дитячий турнір з настільного тенісу на підтримку ЗСУ «Весняний Кубок Перемоги».

Змагались найкращі юні майстри малої ракетки з  Харкова, Охтирки, Глухова, Перемоги (Глухівська ТГ), Ніжина, Кролевця, Коропської ТГ.  В цій серйозній компанії не загубились наші талановиті діти, окремі з них виступили блискуче.

Щирі вітання переможцю змагань Станіславу Крому з Придеснянського! Йому не було рівних у віковій категорії 2015 р.н. і молодші!

Друге місце у віковій категорії 2013-14 р.н. посів Георгій Гавриленко з Оболоння. Третє – Єгор Прокопенко з Городища.

Бронзову медаль виборола Анастасія Папка з Коропа (2010-12 р.н.)!

Проявивши неабияку майстерність і волю до перемоги, третє місце серед юнаків 2008-09 р.н. посів  Артем Пискун з  Атюші!

Коропська ДЮСШ була представлена на турніру великою командою – 17 учасників!

Тренер, Сергій Іллющенко,  окрім призерів відзначив також Таню Момот з Коропа, Артема Винника з Рождественського, Гомечка Івана з Лукнова та інших дітей. Всі старались!

Вітання наставнику дітей, Сергію Івановичу Іллющенку! Приємно, що на тренування до нього, в Короп, приїжджають юні таланти з усіх куточків громади. І є успіхи!

Щира вдячність шкільним наставникам, які готують дітей. В першу чергу Тетяні Солосі (Оболоння) та Світлані Страсі (Лукнів).

Організувала поїздку дітей у Кролевець Коропська селищна рада.