Дрон від Коропської громади на захисті України

Дата: 08.03.2024 12:02

У селищну раду до голови звернулись  воїни в/ч А1376 другого стрілецького батальйону з проханням забезпечити їх двома квадрокоптерами для виконання завдань в зоні бойових дій. У цій частині служать наші земляки.

Протягом лютого заклади культури і освіти провели благодійні заходи – концерти, новорічні вітання, ярмарки.

І ось минулого тижня один квадрокоптер DJI Mavic 3 та запасні акумулятори до нього поїхали до наших воїнів на передову.

Висловлюємо величезну подяку жителям Рождественського, працівникам будинку культури та школи, адже вони передали най   більше – 61 тисячу 550 гривень. Ще 15 тисяч гривень надали волонтери Коропського БК, по 5 тисяч з Нехаївського та Риботинського клубних закладів, 10 тисяч гривень – від Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дякуємо землячці-волонтерці з Києва Ользі Прокопенко, яка допомогла вибрати, придбати та передати цю «пташку» нашим хлопцям, доповнивши посилку смачними гостинцями.

Зараз є звернення від наших земляків на кордоні, які терміново потребують тепловізор.

Також перед нами стоїть завдання придбати ще один дрон.

Тож, шановні земляки, не будьте байдужими, доєднуйтеся до благодійних заходів. Вони будуть продовжуватися в інших селах.

Всі зібрані кошти йдуть на боротьбу із російським загарбником!