У Коропі попрощалися з Героєм Євгенієм Приходьком, який віддав життя за Україну

Дата: 07.03.2024 16:14

Жорстока війна продовжує сіяти смерть на українській землі та забирати наших мужніх воїнів. Сьогодні Коропська громада попрощалася з військовослужбовцем ЗСУ, головним сержантом, 45-річним коропчанином Євгенієм Приходьком.

Гіркотою й болем був сповнений цей день для всієї громади, а насамперед для рідних, близьких, друзів, які прийшли провести  Героя в останню путь.

Євгеній Приходько народився 11 грудня 1978 року в Коропі. Закінчив школу, потім – електро-механічний технікум у місті Конотоп.

Відслуживши в армії, вирішив пов’язати своє подальше життя з  військовою службою. Служив у Криму до його анексії. Потім повернувся до Коропа, пізніше – переїхав в Ічню, згодом – на схід країни, на службу у військову частину Бахмута.

За плечима Євген Сергійович мав 20 років відданої служби своїй країні та своєму народу.

Крім цього, він був наділений кращими людськими якостями: був добрим, товариським, життєрадісним, надійним і щирим,  шанував батьків, любив працю.

Наш земляк  захищав Україну від російського загарбника на посаді командира зенітно-ракетного відділення.

1 березня 2024 року його життя обірвалось унаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу села Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

Поховали мужнього воїна на Центральному кладовищі під оркестровий Національний Гімн. На честь Героя пролунали залпи військового салюту.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Світла пам`ять про захисника України навіки збережеться у серцях земляків.

Низький уклін за мужність, за захист України і всіх нас. Вічна пам'ять і слава Герою!