Сьогодні в Коропі попрощались із Героєм – 31-річним Валерієм Зубком, який загинув, захищаючи нашу країну

Дата: 06.03.2024 18:55

На жаль, війна забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про Перемогу та будували плани на майбутнє.

…Наш захисник Валерій Зубок народився 2 жовтня 1992 року. Закінчив Коропську школу. Трудився у країнах Європи. Любив спорт і риболовлю, любив свій рідний Короп. Був люблячим сином, коханим чоловіком, надійним другом.

Про Валерія Зубка всі говорять тільки найкращі слова: товариський, добрий, чесний, завзятий до роботи. Людина слова, завжди міг виручити. Не так давно створив свою родину. Мав багато світлих мрій та планів на майбутнє.

Валерій став на захист України від російського загарбника в листопаді 2022 року. Був стрільцем-снайпером-розвідником розвідувального взводу.

Свій останній бій воїн зустрів 29 лютого 2024 року поблизу селища Невельське Покровського району Донецької області.

Провести земляка разом із рідними, друзями, бойовими побратимами прийшло багато жителів Коропа. Велелюдну жалобну процесію всі зустрічали на колінах

Поховали воїна на Центральному кладовищі в Коропі. У мить прощання  звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисника, який поліг за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо непоправне горе

Вічна шана і світла пам’ять Герою!

Добрий, світлий спомин про Захисника назавжди залишиться у серцях коропчан, рідних, колег, друзів, бойових побратимів вічним вогником пам’яті.