Триває робота над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Дата: 06.03.2024 16:00

З цією метою вчора в Короп завітали представники Програми USAID DOBRE – консультант Володимир Мережко, спеціалістка з послуг місцевого самоврядування Юлія Юненко і фахівець з реагування на надзвичайні ситуації та охорони навколишнього середовища Роман Мохнач.

Експерти зустрілись із головою громади Володимиром Куніциним та робочою групою, що працює над Програмою.

Нагадаємо, в нашій громаді розробляється комплексна 4-річна програма вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення.

Вона включає закупівлю обладнання та техніки (зокрема  машини вакуумної очистки), реконструкцію і ремонтні роботи, участь працівників комунальних підприємств у навчальних програмах, інформаційні заходи та інші.

DOBRE виділяє 70 тисяч доларів на реалізацію одного з проєктів.

Експерти проаналізували Програму та надали рекомендації, які допоможуть зробити документ максимально дієвим.

Також вони відзначили активну грантову  роботу селищної ради, та відвідали ряд місць, де були реалізовані, або плануються до реалізації проєкти DOBRE:

• інформаційно-туристичний центр «Космос», де Програма DOBRE допомогла модернізувати кімнати
  • приміщення ЦДЮТ, де реалізований проєкт «Щаслива жінка» - облаштована кімната для фітнесу на батутах
  • центральну лікарню, де за кошти DOBRE був придбаний колоноскоп та гематологічний аналізатор
  • місце торгівлі та дозвілля на території парку імені Кибальчича
  • культурно-спортивний комплекс «Аполлон», де буде реалізований молодіжний проєкт – баскетбольний майданчик
  • відкритий молодіжний простір, який після Перемоги слугуватиме дозвіллю молоді та всіх активних жителів

Експерти Dobre – активні читачі. Тому, проходячи повз нашу Публічну  бібліотеку, не могли її оминути. До речі, про бібліотеку вони залишили схвальні відгуки, а такожобмінялись контактами із директоркою, щоб прислати книги з особистої колекції. Дякуємо!

Також вони завітали у простір соціальної адаптації при терцентрі, де якраз проходив урок рукоділля для студенток Університету третього віку.

Звісно, відвідали експерти й ті об’єкти, що безпосередньо стосуються водопостачання та водовідведення. Це очисні споруди, каналізаційно-насосну станцію, комунальні підприємства «Вода» і «Благоустрій».

Дякуємо Програмі DOBRE за увагу до потреб нашої громади, сприяння та допомогу!

Робоча зустріч відбулась у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)