Сьогодні з робочим візитом Коропську громад відвідав народний депутат України Валерій Зуб

Дата: 01.03.2024 20:32

Валерій Олексійович постійно підтримує нашу громаду, наших людей, неодноразово допомагав ліками, медичним обладнанням, вирішував різні питання, пов’язані з медициною.

До речі, Валерій Олексійович і голова громади Володимир Куніцин поєднані добрими, товариськими стосунками уже близько 20 років.

Під час візиту Валерій Зуб відвідав Центральну лікарню, територіальний центр соціального обслуговування і соціальний центр  Товариства Червоного Хреста.

Також під час візиту була передана гуманітарна допомога від благодійного фонду «Підтримую добрі справи» (керівник Інна Миколаївна Зуб). Це пледи, простирадла, наволочки, ковдри, рукавиці, що будуть розділені між медичними закладами та відділеннями терцентру селищної ради.

Увага і підтримка надзвичайно важливі для нас. Щиро дякуємо за допомогу!