Перший день весни приніс скорботну звістку для нашої громади, Коропа...

Дата: 01.03.2024 19:41

Фото без описуУ боротьбі проти російського ворога загинув наш земляк ­–31-річний коропчанин, молодший сержант ЗУБОК ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ

Валерій Зубок народився 2 жовтня 1992 року. 2009 року закінчив Коропську школу. Трудився у країнах Європи. Любив спорт і риболовлю. Люблячий син, надійний друг... Про Валерія Зубка друзі говорять тільки найкраще – і щиро: товариський, добрий, чесний, завзятий до роботи. Людина слова, завжди міг виручити. Не так давно створив свою родину.

До лав ЗСУ наш земляк доєднався у листопаді 2022 року. Був стрільцем-снайпером-розвідником розвідувального взводу.

Свій останній бій воїн зустрів поблизу селища Невельське Покровського району Донецької області, де, на жаль, загинув 29 лютого 2024 р.

У Коропі у нього залишилась мама. У ці найтяжчі хвилини можемо підтримати її фінансово:

4149 4993 9867 1667 (ПриватБанк)

5167 4901 2509 6496 (Ощадбанк)

(Зубок Валентина Василівна)

Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблого воїна, розділяємо біль непоправної втрати.

Світла пам'ять Герою, нашому земляку, який віддав своє молоде життя за звільнення рідної України від російських загарбників.

Про дату прибуття захисника до рідного Коропа сповістимо на цій сторінці,  щойно така інформація стане відомою.