На жаль, життя ще одного нашого земляка обірване ворогом…

Дата: 28.02.2024 23:30

Фото без опису22 лютого під час оборони України від російського загарбника загинув солдат ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ВАРЕНИК (12.10.1977­–22.02.2024), уродженець Рождественського, житель Носівки

Віталій Володимирович народився у великій родині. Закінчив школу, здобув кваліфікацію тракториста, жив у рідному селі.

Згодом створив родину і переїхав на постійне місце проживання до Носівки, на малу батьківщину дружини.

Наш земляк працював у Києві, в КП «Носівка- Комунальник», мав золоті руки у будівельній справі.

З початком повномасштабного вторгнення доєднався до загону тероборони, згодом став членом ДФТГ.

У лавах Збройних Сил України виконував обов’язки старшого водія-гранатометника І міномета мінометного взводу другого механізованого батальйону.

Часто виходив на зв’язок, останній раз рідні почули його голос 16 лютого. Дуже сумував за онучкою Амінкою, запевнив, що все гаразд, дав настанови усім рідним,наче прощався. Коли перестав виходити на зв’язок, родина відчувала, щось сталося. Сталося – непоправне.

Залишаючись вірним присязі, Віталій Володимирович загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині, на Лимансько-Куп’янському напрямку внаслідок підриву на міні. Сталося це 22 лютого.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.

Низько схиляємо голови в пошані. Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

(підготовлено за повідомленням пресслужби Носівської міської ради)