Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 22:50

Сьогодні в Україні скорботний день, що назавжди закарбований чорними літерами в українську історію. 10 років тому в серці столиці від куль загинули 48 учасників Революції Гідності. Разом з іншими 59 учасниками мирних протестів, яких було вбито під час тих кровопролитних подій, вони стали Героями Небесної Сотні – борцями за вільну та демократичну Україну. Сьогодні в Коропі відбулись жалобні заходи та церемонія покладання квітів до Меморіалу Героям Небесної сотні та воїнам АТО.

Учасники заходу ­– представники місцевого самоврядування на чолі з головою громади Володимиром Куніциним, працівники установ ­– схилили голови у хвилині мовчання, шануючи самовідданість і сміливість Героїв Небесної Сотні. Захід продовжився у Коропському БК.

Подвиг Небесної Сотні став поворотним моментом в історії сучасної України. Із  нього почалася незворотна революція свідомості усього українського суспільства.

Сьогодні ми продовжуємо боротися з нашим тисячолітнім московським ворогом, який не може змиритися з європейським та українським вибором України.

Вічна і світла пам’ять Героям Небесної сотні та всім полеглим за вільне майбутнє українського народу! Слава Україні та її героям!