Сьогодні в Культурно-спортивному комплексі «Аполлон» відбувся турнір з футзалу пам’яті Віктора Гончарова

Дата: 17.02.2024 19:25

Вшанувати пам’ять захисника України, друга, спортивного організатора, наставника, доброї, світлої, патріотичної, шанованої людини зібралися дві команди гравців з Коропа, команда Понорниці, Сосниці, Новгорода-Сіверського та Кролевця, а також його друзі.

Віктор Гончаров жив у Понорниці, однак тривалий час працював у Коропі – у 1997 році створив Коропську дитячо-юнацьку спортивну школу, був дуже сильним тренером, виховав цілу плеяду сильних учнів.

Із перших днів війни Віктор Гончаров долучився до лав оборонців рідної землі.

Почесними гостями турніру була дружина Віктора Григоровича Олена Михайлівна і син Олексій – спортсмен, як і батько.

Теплим, щирим словом Віктора Григоровича згадав голова громади Володимир Куніцин, начальник відділу сім’ї, молоді спорту Володимир Лучко, спортсмен із Новгорода-Сіверського, бойовий побратим Віктора Гончарова Андрій Циганков.

Олена Михайлівна подякувала всім за світлу пам’ять про чоловіка.

Під мелодію Національного Гімну був піднятий Державний Прапор. Пам’ять Героя, який загинув за Україну і всіх нас, вшанували хвилиною мовчання.

• Першість турніру здобула команда Новгорода-Сіверського
  • «Срібло» – в команди із Сосниці
  • «Бронза» – в команди Понорниці

Кращим гравцем змагань став представник команди-переможниці Андрій Циганков.

...Земний шлях Віктора Гончарова був обірваний ворогом сім місяців тому. Старший лейтенант, командир протитанкового взводу механізованого батальйону загинув за Україну 24 липня на Харківщині.

Дуже важко багатодітній родині без чоловіка і батька. Дуже бракує спортивному товариству цієї людини ­– надійної, щирої, справедливої, відданої своїй справі.

Світла пам’ять про Віктора Гончарова завжди житиме в серцях вдячних земляків, добрий спомин про нього завжди лунатиме у стінах спорткомплексу, де він працював, де змагався, де здобували яскраві перемоги його вихованці.