Продовжуємо працювати над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Дата: 13.02.2024 15:31

Сьогодні в малому залі селищної ради за участі консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка відбулась третя зустріч профільної робочої групи, що займається розробкою документа.

Нагадаємо, завдяки підтримці Програми DOBRE в нашій громаді розробляється комплексна 4-річна програма вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення.

Наразі визначені 4 стратегічні цілі, тобто основні напрямки, на чому буде побудована Програма:

1. Забезпечення доступності якісного водопостачання на території громади
  2. Надання якісної і доступної послуги водовідведення
  3. Налагодження ефективної комунікації, підвищення рівня обізнаності населення щодо надання послуги
  4. Покращення інфраструктури та людського капіталу комунальних підприємств для надання якісних послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Під час сьогоднішнього засідання робоча група спланувала заходи програми.

Це: закупівля обладнання та техніки, реконструкція і ремонтні роботи, участь працівників комунальних підприємств у навчальних програмах, заходи інформування та зворотнього зв’язку зі споживачами та інші.

У рамках компоненту Удосконалення послуг місцевого самоврядування програма DOBRE виділяє 70 тисяч доларів на реалізацію одного з проєктів.

Захід відбувся у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)