Учитель року - 2024

Дата: 02.02.2024 16:44

Фото без описуУ січні стартував відбірковий етап першого туру конкурсу «Учитель року-2024». Конкурс проходить у номінаціях «Географія», «Українська мова та література», «Фізика», «Образотворче мистецтво».

У номінації «Образотворче мистецтво» було 6 учасників. У відбіркову турі змагань 3 місце виборов Михальченко Юрій Петрович, учитель Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.

У фінальному турі, що проходив в місті Чернігів,  Юрій Петрович  зайняв перше місце. Багаторічна творча, наполеглива, відповідальна праця і допомогли йому перемогти. Вітаємо!

У номінації «Географія» взяли участь 22 педагогічних працівники закладів загальної середньої освіти області. Нашу громаду представляв учитель Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка Кириченко Сергій Миколайович, який за результатами відбіркового туру посів 9 місце.

У номінації «Українська мова та література» у відбірковому турі було 23 учасники. Серед них: Кучук Надія Григорівна, учителька Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Корзюк Людмила Миколаївна, учителька Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С. Ковтуна, Лабадин Олена Василівна, учителька Рождественської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які посіли, відповідно, 6, 12 та 14 місця.

У номінації «Фізика» змагався 21 педагог. Учителька Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка Хорошок Наталія Олександрівна зайняла 14 місце.

Вітаємо педагогів та зичимо подальших успіхів і професійного зростання!

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради