2 лютого − восьмі роковини від дня загибелі захисника України, нашого земляка САМУСЯ ГЕННАДІЯ ВАСИЛЬОВИЧА із Краснопілля (25.07.1993 – 02.02.2016)

Дата: 02.02.2024 08:02

Фото без описуГеннадій Самусь із позивним «Амур» пройшов 2 ротації на позиції «Зеніт» біля Донецького аеропорту (лютий-квітень та липень-вересень 2015) − у складі зведеного загону ВПС «Дика качка».

Отримав звання сержанта та був неодноразово нагороджений армійськими і військовими відзнаками.

У березні 2015 року зазнав кульового поранення в ліву руку, та після лікування повернувся на фронт.

2 лютого 2016 року група військовослужбовців, повертаючись із патрулювання території неподалік селища Спірне, підірвалася на «розтяжці». На жаль, наш 22-річний земляк загинув на місці

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Геннадія Самуся нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У центрі рідного села у пам’ять про земляка споруджений меморіальний знак

Вічна пам'ять нашому захиснику!