Про засідання виконавчого комітету 23 січня

Дата: 24.01.2024 10:34

Вчора відбулось друге в цьому році засідання виконавчого комітету, яке провів голова громади Володимир Куніцин.

На засіданні розглянули 75 питань, зокрема:

• погодили штатні розписи комунальних підприємств
  • затвердили умови відпуску лісопродукції «Агролісгоспом» на 2024 рік. Згідно з рішенням, лісопродукція для усунення наслідків стихійного лиха може відпускатись населенню за половину вартості (до 10 кубічних метрів на домоволодіння)
  •  розглянули звіт про виконання бюджету за минулий рік
  • визначили види робіт для осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
  •  ухвалили рішення про видалення аварійних зелених насаджень (у Коропі та Риботині).
  • розглянули питання про заміну та демонтаж окремих елементів, заміни написів на об’єктах культурної спадщини місцевого значення (відповідно до законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в України і деколонізацію топонімії», «Про забезпечення функціонування української мови як державної»,  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»)

Решта питань стосувалась захисту прав дитини, соціального захисту, а також комунального майна і заяв громадян.

Усі ухвалені рішення будуть оприлюднені  в розділі «Офіційні документи»

Крім розгляду питань, Володимир Куніцин обговорив із членами виконкому актуальні питання життя громади. Зокрема й питання громадської вбиральні в Коропі. Ніхто із членів виконкому не висловився проти необхідності її облаштування.

На цьому ж засіданні  зі звітом про роботу за підсумками 2023 року виступив Руслан Овсієнко – старший дільничний офіцер поліції відділення поліції №1 (смт Короп) Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області.

За минулий рік по Коропській громаді дільничні офіцери склали 914 протоколів; працівники груп реагування патрульної поліції — 2466.

Якщо конкретно: за кермування в нетверезому стані – 121, насильство в сім’ї – 202, появу в громадському місці в нетверезому стані – 592, придбання самогону – 311, продаж підакцизних товарів без ліцензії – 169, порушення адміннагляду  – 188, дрібну крадіжку  – 4, порушення благоустрою населеного пункту – 5, дрібне хуліганство – 44, неналежне виховання дітей – 5. Розкрито 76 кримінальних правопорушень.

Дільничний наголосив на забороні продажу цигарок, тютюну, електронних сигарет, тютюну домашнього виготовлення і паперу для самокруток без ліцензії. За це передбачено штраф – 17 тисяч гривень.

А ще – закликав старост постійно розповідати односельцям, щоб вони не надавали жодних своїх даних незнайомим людям, котрі до них телефонують, адже то – шахраї.