Днями в Нехаївці відкрили меморіальні дошки трьом воїнам, уродженцям села, які загинули за вільну Україну

Дата: 23.01.2024 13:50

Меморіальними дошками увічнили світлу пам’ять  Станіслава Тригуба, Володимира Городиського і Анатолія Кравченка. Розмістили і дошки на фасаді гімназії.

Церемонія відкриття відбулась за участі рідних людей полеглих захисників, вчителів і учнів, односельців, представників місцевого самоврядування.

Хвилиною мовчання учасники заходу пом’янули всіх загиблих за Волю, Свободу та Незалежність України.

Знявши національний прапор, меморіальні дошки відкрили рідні полеглих воїнів.

Церемонія продовжилась виступами вчителів і голови громади Володимира Куніцина.

Учасники заходу принесли до дощок квіти — як символ вічної пам’яті.

Висічені на граніті образи наших воїнів будуть завжди нагадувати про їхній подвиг та ту гірку ціну, якою дається нашому народу Перемога.

Станіслав Тригуб народився 10 лютого 1997 року. Наш молодий земляк захищав Україну, був навідником танкового взводу. Тримав оборону Чернігова та обороняв від загарбника населені пункти Луганщини. На жаль, 11 травня 2022 року Станіслав Тригуб героїчно загинув у боях поблизу Білогорівки на Луганщині, у віці  25 років. Наш воїн нагороджений Орденом «За мужність» третього ступеня.

Володимир Городиський народився 19 квітня 1989 року. Захищав Україну, будучи командиром бригади безпілотних апаратів. Стримував наступ росіян на Донеччині, брав участь у  визвольних боях за Сумську область. На жаль, 13 лютого 2023 року захисник героїчно загинув у боях біля села Павлівка на Сумщині. Йому було 33 роки.

Анатолій Кравченко народився 12 лютого 1975 року. Наш земляк стояв на захисті України, був помічником гранатометника механізованого батальйону. На жаль, 15 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Первомайське Донецької області Анатолій Кравченко загинув. Воїну було 48 років.

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Героїв та усіх, хто поклав життя за Україну.