Сім’ям з дітьми та представникам деяких незахищених категорій буде видана продуктова допомога

Дата: 11.01.2024 17:52

Фото без описуМинулого року Коропська селищна рада отримала благодійну допомогу у вигляді макаронів та рису.

Ця допомога тоді була  передана на заклади освіти. Однак через вплив деяких факторів (особливості шкільного меню, дистанційне навчання) сформувались чималі залишки.

Тому завчасно, щоб не допустити завершення терміну придатності, вирішили, кому перерозподілити ці продукти.

Із цього приводу сьогодні відбулось засідання гуманітарного штабу, яке провів голова громади Володимир Куніцин.

Рис (у мішечках по 7,5 кг) і макаронні вироби (пакування по 0,5 кг), що були призначені для шкіл, будуть передані сім’ям з дітьми, а саме:

• багатодітним сім’ям
  • сім’ям військовослужбовців
  • неповним сім’ям (якщо дитину виховує один із батьків)
  • сім’ям з дітьми із числа ВПО
  • малозабезпеченим

Макаронні вироби у пакуванні по 400 г будуть передані:

• сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах і перебувають на відповідному обліку;
  • родинам опікунів та піклувальників
  • людям, які знаходяться на обслуговувані терцентру.

Частина макаронних виробів у пакуванні по 400 г буде розділена серед старостинських округів пропорційно до кількості населення. Отримати їх зможуть люди, котрі мають потребу (у Коропі видача проводитиметься в приміщенні терцентру, в селах – у адмінбудівлях старостинських округів).

Наступні кілька днів відділ освіти і терцентр формуватимуть відповідні списки.

А про дату початку  видачі будемо інформувати окремо.