6 січня – перші роковини загибелі захисника України  ОВСІЄНКА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА з Коропа (27.05.1987-06.01.2023)

Дата: 06.01.2024 08:55

Фото без описуАндрій Овсієнко народився в Коропі. Тут ріс та навчався, потім певний час працював у столиці, але згодом повернувся у рідне селище.

Близькі та друзі Андрія згадують його як працьовитого, дуже позитивного, щирого й товариського. Андрій дуже любив футбол та рибальство.

До повномасштабного вторгнення російського ворога чоловік працював у місцевому лісгоспі, потім долучився до оборонців України.

Разом з побратимами наш земляк мужньо та віддано боровся за територіальну цілісність і незалежність України, даючи гідну відсіч загарбникам

На жаль, 6 січня 2023 року Овсієнко Андрій загинув під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка на Донеччині.

Воїна поховали 11 січня 2023 року на кладовищі в рідному Коропі.

У Андрія Овсієнка залишились батьки, сестра, дружина і син.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна пам'ять нашому захиснику!