Сьогодні члени виконавчого комітету зібрались на перше в новому році засідання

Дата: 04.01.2024 13:20

Провів його голова громади Володимир Куніцин. Перед початком розгляду питань він подякував виконкому за роботу в минулому році,  та побажав усім успіхів:

Бажаю, щоб ми з вами вдало вирішували всі питання й виклики — а їх буде багато, рік буде непростий… Але я вірю в те, що ми з вами й надалі будемо так само злагоджено працювати.

На жаль, на це засідання виконком зібрався не в повному складі. 28 грудня раптово відійшов у вічність староста Риботинського старостинського округу, член виконавчого комітету Володимир Капиця. Світлу пам’ять колеги вшанували хвилиною мовчання.

У ході сьогоднішньої роботи були опрацьовані 52 питання, з них 4 загальні, решта – питання по лінії служби у справах дітей.

Ключове:

• погоджений штатний розпис комунального підприємства «Коропське спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп».

Зміни викликані підвищенням розміру мінімальної заробітної плати на 6%.

•  затверджений перелік лісоматеріалів та лісопродукції «Агролісгоспу».

Реалізаційні ціни на лісоматеріали (за 1 м3) будуть наступні:

• м’яка порода —  780 грн
  • тверда порода —  960 грн

• погоджений штатний розпис Комунального некомерційного підприємства «Центр соціальних служб» Коропської селищної ради.

Це нова організація, що створена в грудні минулого року. Центр соціальних служб Коропської громади братиме участь у пілотному проєкті Мінсоцполітики – запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості. Для участі в проєкті відібрані 8 громад з України. Коропська  – серед них.

Центр соціальних служб обслуговуватиме такі категорії: діти, сім’ї з дітьми та молодь, люди, які переходять від військової служби до цивільного життя.

У штатному розписі Центру – 10 штатних одиниць (директор, бухгалтер, начальник відділу соціальної роботи, соціальний менеджер, 3 фахівці із соціальної роботи, психолог, водій, прибиральниця. Очолює Центр соціальних служб Алла Шаповал.

• затверджена інформаційна та технологічна картка адміністративної послуги з прийняття рішення про присвоєння та зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

Тож тепер заяви щодо присвоєння чи зміни адрес приймаються у Центрі надання адмінпослуг. Відповідно й рішення – після його ухвалення – теж потрібно буде забирати в ЦНАПі.

Всі сьогоднішні рішення будуть оприлюднені для детального ознайомлення в розділі «Офіційні документи»