«Облтеплокомуненерго» — 55

Дата: 28.12.2023 14:50

Цьогоріч акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго», яке працює для того, щоб забезпечити наші заклади теплом, відзначає ювілей.

Із цього приводу голова громади Володимир Куніцин  привітав колектив Коропської дільниці «Облтеплокомуненерго», яку майже 5 років очолює Олег Мельоха.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення теплового господарства Чернігівщини та з нагоди річниці заснування підприємства Грамотами Коропської селищної ради відзначені оператори котельні Коропської дільниці Юрій Дубина та Олександр Єременко. Вітаємо!

Також вітаємо працівників дільниці Олену Гнененко та Анатолія Чепурного, які нагороджені Грамотами за підписом голови правління АТ «ОТКЕ» Олексія Щербини.

Хочеться зазначити також, що Коропська котельня — одна з кращих в області. За цим, безумовно, стоїть системна робота, досвід, традиції.

Тож ще раз вітаємо АТ «Облтеплокомуненерго» та Коропську дільницю! Дякуємо за працю та зичимо добра, здоров’я, злагоди всьому колективу, і успіхів – як професійних, так і життєвих.