Сьогодні відбулось засідання тридцять третьої сесії  Коропської селищної ради восьмого скликання

Дата: 22.12.2023 19:59

Засідання провів голова громади Володимир Куніцин. На розгляд депутатів було винесено 29 питань, з них 17 загальних та 12 земельних. Серед них було затвердження бюджету на 2024 рік, що становитиме 147 мільйонів 991 тисячу  гривень.

Це менше на 12,1 мільйона гривень до очікуваних надходжень 2023 року у зв’язку із збільшенням відрахувань до державного бюджету та зменшенням показника базової дотації.

У проєкті бюджету не вдалось забезпечити в повному обсязі  потребу в коштах на захищені статті. Бракує  24,1 мільйона гривень на заробітні плати (3 місячних фонди), та 3,3 мільйона гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Крім бюджету, на засіданні були  затверджені програми:

Селищна програма забезпечення проведення заходів і робіт з мобілізаційної підготовки місцевого значення, підтримки територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік

Програма фінансової підтримки надання соціальних послуг на території Коропської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки

Програма профілактики правопорушень на території населених пунктів Коропської селищної територіальної громади на 2024 рік

Достроково припинені повноваження депутата Коропської селищної ради 8 скликання Людмили Пилипенко у зв'язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень.

Також відбувся розгляд ряду питань щодо комунальних підприємств та управління майном.

Всі ухвалені рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Коропської селищної ради в розділі «Офіційні документи».